wtorek, 19 sierpnia 2014

Chłodny konkurs na gorące lato

Witajcie moi wierni czytacze. Powiało Chłodem już blisko trzy miesiące gnieździ się w internecie. Przez ten czas odwiedzaliście mnie, nabijając licznik wyświetleń. Dziś właśnie cyferki wskazały magiczną liczbę 1 444, która aktywowała zapowiadany już przeze mnie konkurs. O co dokładnie chodzi, za raz się dowiecie.


Nie, ten pan nie jest tu przypadkiem. Jego obecność jest ściśle związana z konkursem. Poza tym proszę o wybaczenie jakości zdjęcia. Mnie jako Mrozowi zachciało się rysować na formacie A3, którego, dostępny skaner zwyczajnie nie ogarnia, dlatego też musiałam posiłkować się aparatem. Na dość nietypowy kolor skóry też możecie narzekać do woli. Ten szalony odcień brązożółci jest wynikiem braku kredki o odpowiedniej barwie, a to i tak lepiej niż majtkowy róż, którym dysponowałam w alternatywie

Na czym będzie polegał konkurs, już tłumaczę. Otóż, w październiku w Łodzi i, jak dobrze pójdzie, w Kielcach, pojawią się własnoręcznie przeze mnie robione plakaty, zachęcające do odwiedzania mojego bloga. Oprócz widocznego powyżej Sub-Zero, pojawi się także Jack Frost z "Rise of Guardians", Elsa z "Frozen", Ned Stark z "Game of Thrones" oraz Emma Frost z X-menów. Wasze zadanie polega na wymyśleniu, kto lub co mogłoby jeszcze promować Powiało Chłodem. Możecie sięgać po dowolne inspiracje ze świata filmów, gier, książek czy seriali. Najbardziej twórczy pomysł zostanie przeze mnie nagrodzony. Wasze propozycje, wraz z grafikami bądź szczegółowymi opisami przesyłajcie na dobrze znany Wam adres mrozaspojrzenienaswiat@gmail.com. Na Wasze maile czekam do 20 września, więc macie sporo czasu, żeby mnie zaskoczyć. Wyniki zostaną ogłoszone 2 października, na moim blogu.

Kilka słów o zasadach
Żeby wziąć udział w konkursie należy najpierw polubić profil Powiało Chłodem na twarzoksiążce. W mailu, oprócz Waszej propozycji, należy podać imię i nazwisko lub nick, pod którym ukrywacie się na FB oraz maila kontaktowego, żebym mogła Was powiadomić o ewentualnej wygranej i poprosić o podanie adresu wysyłki nagrody. Każdy z uczestników może zgłosić tylko jedną propozycję. W przypadku, gdy dwie osoby wpadną na ten sam pomysł, decyduje kolejność nadesłania zgłoszeń. Wszelkie pytania zamieszczajcie w komentarzach pod postem.

Co to byłby za konkurs, gdyby nie było nagród. Nie bójcie się i u mnie są, co prawda skromne, ale za to z sercem. Otóż zwycięzca konkursu dostanie swój własny, jedyny i niepowtarzalny, ręcznie rysowany plakat Powiało Chłodem. W Waszym mailu możecie od razu podać, czy chcecie mieć na nim jedną z pięciu wymienionych przeze mnie postaci, czy też swoją własną propozycję. 

Tyle z mojej strony. Zatem do komputerów i przywiejcie mi kilka dobrych pomysłów.

4 komentarze:

 1. Ha! PIerwsza, pierwsza! Żeby nikt więcej mi na Mrożona nie wpadł!!! :D - Makoto90 :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypominam, że tylko zgłoszenia mailowe, zawierające, oprócz nazwy postaci, stosowną grafikę lub szczegółowy opis, będą uznawane.

   Usuń
 2. Hiahiahia, trzeba doczytać, że mejlem podsyłamy! Już miałam wysypywać wór pomysłów publicznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden uczestnik, jeden pomysł :P jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną , zaangażujcie znajomych. Tylko pamiętajcie o jednym z pierwszych punktów regulaminu jakim jest konieczność polubienia Powiało Chłodem na FB. Stosowny link w tekście posta

   Usuń